Pomalu nám to končí...

Den po dni rychle utíká, pomalu a jistě se blíží konec naší školy v přírodě. Všichni jsme spolu zažili spoustu legrace, zábavy a skotačení. Dostali jsme krásný dárek od pana ministra Chalupy nejen v podobě tohoto pobytu, ale také při jeho návštěvě jsme byli obdarováni šesti tenisovými raketami s míčky.

Začátek pobytu provázela i nějaká ta malá slzička, ale vše jsme zvládli. Dnes můžu napsat, že jsme parta na jedné lodi, která je veselá, nepokazí žádnou legraci a je nám spolu velice krásně. Jak už to v životě chodí, tak něco krásného začíná a něco končí. Nám končí tento pobyt v sobotu 7. 4. po snídani. V 10.00 hod. nás odveze autobus k nám domů, do Dolních Životic, kde se na nás můžete těšit asi v 11.30 hod. před školou. Vzpomínky v srdci ale zůstanou, ty nám už nikdo nevezme… Velice děkuji paní učitelce K. Janků, J. Šustrové a L. Fajmonové za veškerou péči, kterou dětem věnovaly po 24 hodin denně. Také za vzornou přípravu na veškeré aktivity během celého dne a dlouhé trpělivé večery, které věnovaly, pod vedením paní učitelky K. Janků, k úpravě a vkládání fotografií na stránky školy. Věříme, že se Vám naše fotoalbum líbí. A není jich málo, že?
Lenka Smetanová www.mzp.cz