Poslední den ve škole v přírodě

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

dnes Vám posíláme poslední pozdrav ze školy v přírodě. Je právě brzké ráno a máte jedinečnou možnost vidět Vaše děti, jak sladce spinkají. Ani na letošní škole v přírodě nemohla chybět „Kanadská noc“, na kterou se děti stále dotazovaly. Snad nám odpustíte nějakou tu malůvku na tvářích „našich, Vašich“ dětiček, se kterými přijedeme dnes. Po snídani, balení a obědu se ještě vydáme do Kopřivnice, kde navštívíme muzeum a budeme se těšit na Vás u naší školičky. Návrat bychom chtěli stihnout do 15.00 hodin. Děkujeme Vám všem za Vaši přízeň na našich webových stránkách a snad se Vám naše putování a průběžné informování o škole v přírodě líbilo. Tímto bych chtěla poděkovat pedagogům, kteří se na škole v přírodě o děti vzorně a s láskou celé dny starali. Děkuji paní učitelce Žanetě Indrákové, Ivaně Schwanové, Kateřině Janků, Janě Šustrové za každodenní starostlivost o děti. Děkuji paní učitelce Zuzaně Remešové za noční služby. Děkuji paní učitelce Kateřině Janků za každodenní mravenčí večerní práci při vkládání fotografií na náš web školy. Děkuji paní vychovatelce Janě Šustrové za trpělivé a pečlivé zdravotnické služby, které každodenně prováděla.                                          Lenka Smetanová