Pozdrav ze školy v přírodě 1. den

Vážení rodiče a příznivci naší školy, dovolujeme si Vám všem poslat první pozdravení ze školy v přírodě. Dnešní  den máme úspěšně za sebou. Kromě společného rozloučení jsme toho stihli ještě mnoho. Navštívili jsme Planetárium v Ostravě a uskutečnili Spanilou jízdu Sluneční soustavou. Za doprovodu průvodců s jejich výkladem jsme si měli možnost celé Planetárium prohlédnout a mnohé vyzkoušet. Naše jízda pokračovala do minulosti Země – Dinoparku, kde všichni viděli krátký film v 3D kině, svezli se Dinoexpresem a mohli se dozvědět spoustu zajímavých informací  o dinosaurech. Dnešní naše putování jsme ukončili v Rekreačním středisku Budoucnost, kde jsme se ubytovali a skvěle navečeřeli. Více informací Vám zcela určitě odhalí dopisy Vašich dětí.