Pozdrav ze školy v přírodě 3. den

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

máme za sebou třetí den našeho pobytu ve škole v přírodě. Po včerejším dni jsme si zasloužili více odpočinku, tak jsem se posilnili snídani a po skupinách se vystřídali ve Wellnes centru v našem ubytovacím zařízení. Vystřídali jsme tři druhy saun a vířivku. Bylo jen škoda, že čas rychle utíkal a nemohli jsme si relaxaci ještě více prodloužit. Po obědě a chvíli odpočinku jsme však opět nelenili a vydali se na Jízdárnu v Malenovicích. Děti měly velkou obavu, že se vydáváme opět na Lysou a nevěřily tomu, že to není pravda. Přesvědčila je po pěti kilometrech směrovka, že tomu tak opravdu není. Šťastně jsme došli na jízdárnu a jízdu na koníčcích si všichni velmi užili. Zpět nám cesta utekla velmi rychle a těm, kterým osmikilometrový výšlap nestačil, si to ještě o čtyři kilometry prodloužili. Svou neomezenou sílu nám děti ukázaly ještě na hřišti, kde skotačily, jako by ani venku nebyly. I přes drobné úrazy jsme vše zvládli a zalezli do svých přechodných postýlek. Tak Vám taky přejeme dobrou noc a těšíme se na zítřejší den opět plný množstvím nezapomenutelných zážitků.