Pozdrav ze školy v přírodě 4. den

Vážení rodiče a přátelé školy,

dnes Vám posíláme čtvrtý pozdrav ze školy v přírodě. Přestože únava se pomalu a jistě dostavuje, ani dnes jsme nelenili. Od samotného rána plného změn jsme se neměli čas ani zastavit. Protože nám počasí po probuzení nepřálo, museli jsme přehodit dnešní aktivity. Nejprve jsme jeli autobusem do Frýdlantu, kde se všichni těšili na nákup dárků pro své nejmilejší. Vše se vydařilo a s úsměvem jsme jeli na oběd do našeho přechodného domova. Hned po obědě jsme se vydali pěšky opět do Frýdlantu, ale tentokrát na vlakové nádraží, abychom dojeli do Ostravice a přiblížili se tak blíže k Opičárně, lanovému centru. Lanové centrum bylo opravdu náročné, tak nebylo divu, že páni instruktoři byli přísní při výběru a všechny do vrcholů stromů nepustili. Některým bylo nutné pomoci, proto bylo moc dobře, že nejenom páni instruktoři byli po ruce, ale i paní učitelky. Svou velkou vytrvalost a urputnou sílu předvedla paní učitelka Kateřina Janků, která neváhala pomoci v korunách stromů každému, kterého spatřila v nouzi. Po náročných kaskadérských kouscích jsme se vydali zpět na vlakové nádraží a těšili se na večeři a pyžamovou diskotéku. Zde děti opět předvedly svou neskutečnou energii při tancích a hrách. Čeká nás poslední noc ve škole v přírodě, tak Vám přejeme krásnou dobrou noc.