Pozdrav ze školy v přírodě

Vážení rodiče a přátelé školy, posíláme Vám všem krásný pozdrav ze školy v přírodě. Oznamujeme Vám, že jsme dnes navštívili Zámek Bruntál, Muzeum Bruntál – Přírodu Bruntálska a Řemesla. Šťastně se ubytovali, obsadili každý svou postýlku, navštívili blízké okolí, stihli splnit chybějící sportovní aktivity Olympijského víceboje, prozkoumali okolí, naplnili svá hladová bříška a uskutečnili mnoho dalších aktivit v prostorách chaty. Celý den jsme společně zhodnotili, zrealizovali pořádek na pokojích, který byl také obodován a přečetli si pohádku na dobrou noc. Na zítřejší den potřebujeme mnoho sil, abychom zdolali veškeré překážky Bílé Opavy, které na nás čekají. Ujišťujeme Vás, že jsme všichni všechno bravurně zvládli a ulehli ke spokojenému spánku.  Dobrou noc i Vám.

Smejici se