Pozdrav ze ŠVP - Horský hotel Čarták

Posíláme Vám všem ten nejkrásnější pozdrav ze školy v přírodě. Máme se tady nádherně. Přivítalo nás sluníčko, stihli jsme se koulovat i postavit malé sněhuláčky. Jsme ubytováni v krásných pokojích a všem velice chutná poctivá domácí kuchyně. Každý den se budeme snažit, ať máte aktuální informace v podobě fotografií.

Zítra se těšíme na návštěvu samotného pana ministra Ing. Chalupy, pro kterého máme připravený program i dárečky. Pan ministr si prohlédne naše ubytování a půjdeme do místního informačního centra, které nazývají ZVONIČKA. Společně si prohlédneme řezbářské výtvory, velikonoční výstavku s lidovou tvořivostí, obrazovou galerii a v doprovodu klavíru potěšíme pana ministra písničkami. V dalších dnech nás čeká návštěva bazénu, turistické vycházky a další zajímavé akce.