Pozvání na 1. adventní neděli - Den otevřených dveří v ZŠ 2019

Obec a všichni žáci i zaměstnanci školy Vás srdečně zvou v neděli  1. 12. 2019 na tradiční setkání u adventního věnce, kde bude zapálena první adventní svíce Otcem Janem Kučerou. Zajisté Vás potěší vystoupení dětského sboru Čápata, který posílí i děti z MŠ. Program začne v 16 hodin v amfiteátru za školou, za velmi nepříznivého počasí se program 1. adventní neděle uskuteční v sokolovně. Po skončení programu jste zváni do naší školy na malou vánoční výstavku, kde si můžete koupit něco z dětských prací k Vánocům anebo posedět ve školní jídelně či družině u malého adventního občerstvení.  Zároveň prosíme maminky a babičky o upečené dobrůtky k pohoštění u svátečního stolu. (Předejte ve školní jídelně paní Martině Pavlíčkové). Srdečně děkujeme.

1.adventní neděle