Pozvánka na 1. adventní neděli

Obec a všichni žáci a zaměstnanci školy Vás srdečně zvou v neděli  30. 11. 2014 na tradiční setkání u adventního věnce, kde bude zapálena první adventní svíce vzácným hostem panem děkanem P.ThLic.Mgr. Janem Czudkem. Zajisté Vás potěší vystoupení dětského sboru Čápata, který posílí i děti z MŠ. Program začne v 16.00 hodin v amfiteátru za školou, za nepříznivého počasí se program 1. adventní neděle uskuteční v sokolovně. Po skončení programu jste zváni do naší školy na malou vánoční výstavku, kde si můžete koupit něco z dětských prací k Vánocům anebo posedět ve školní jídelně či družině u malého adventního občerstvení.  Zároveň prosíme maminky a babičky o upečené dobrůtky k pohoštění u svátečního stolu. (Předejte ve školní jídelně paní Martině Pavlíčkové).  Velice děkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu ve škole a příjemné posezení u voňavých dobrůtek. 

1. adventní neděle