Pozvánka na putovní výstavu v prostorách MŠ

Od 3. září do 30. září budete mít jedinečnou příležitost navštívit a prohlédnout si putovní výstavu s názvem „Necháme to tak?“, která je připravena pod záštitou občanského sdružení Za Opavu. Výstava se ptá po důvodu, proč je tak velké množství sakrálních památek v České republice v havarijním stavu a řeší též otázku možné pomoci těmto objektům, stejně tak podává pomocnou ruku všem, kteří mají zájem své prostředí, ve kterém žijí, změnit k lepšímu. Výstava putuje po celé České republice a v Moravskoslezském kraji již navštívila některá místa. Nyní máme tuto příležitost i my.  Výstava bude instalovaná v prostorách mateřské školy. Navštívit ji můžete ve čtvrtek v době provozu knihovny a to až do 17.00 hodin. V pracovní dny máte možnost v době příchodu a odchodu dětí z mateřské školy.   

Za všechny srdečně zve Lenka Smetanová