Přespolní běh kolem Stříbrného jezera 2017

Již se stalo tradicí, že se zúčastňujeme různých sportovních závodů a dne 12.9. se vybraní žáci 4. a 5. ročníku opět zapojili do závodu Přespolní běh kolem Stříbrného jezera. Jedná se o závod družstev, které tvoří 6 chlapců a 6 dívek. Letos se zapojilo 14 dívčích družstev a 15 chlapeckých družstev. Všichni žáci vytyčenou trasu zvládli a snažili se dosáhnout co nejlepšího výkonu.  Naši hoši obsadili 15. místo a z celkového počtu 90 běžců se nejlépe umístil Aleš Včelka, který doběhl na 35. místě. Úžasným výsledkem bylo 1. místo našich děvčat, která porazila i družstva z Opavských škol. Z celkového počtu 84 běžkyň obsadila Markéta Janků 3. místo, Martina Janků 5. místo, Tereza Šenková 9. místo, Amálie Macolová 18. místo, Kristýna Košárková 27. místo a Laura Ulitzková 51. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Také děkujeme panu Alešovi Gureckému za převoz žáků, paní Lence Macolové za převoz a pomoc při závodech a paní učitelce Kateřině Janků za vzornou přípravu, převoz a vzornou péči o naše závodníky.