Přespolní běh kolem Stříbrného jezera v Opavě

Dne 30.9. v úterý proběhly závody družstev kolem Stříbrného jezera (přespolní běh). Děti si vyzkoušely běh v terénu a mohly porovnat své síly s ostatními závodníky. V kategorii chlapců prvního stupně závodilo 16 družstev, 91 závodníků. Naši žáci obsadili 15. místo v hodnocení družstev. Na 50. místě doběhl Danek Vavrečka, na 59. místě Vojta Šenk, na 60. místě Mikuláš Marvan, na 67. místě Jan Bitner, na 80. místě Štěpán Rychlý a na 84. místě Lukáš Včelka. V kategorii dívek prvního stupně závodilo 15 družstev, 83 závodnic. Naše děvčata obsadila 14. místo v hodnocení družstev. Na 30. místě se umístila Simona Harazínová, na 67. místě Natálie Gurecká, na 80. místě Gabriela Losertová a na 81. místě Lenka Drastichová. Velmi děkujeme paní Monice Gurecké, která byla tak hodná a pomohla nám s přepravou dětí na závody a zpět a odměnila je malou sladkostí.  Děkuji paní učitelce Kateřině Janků, která vše skvěle zorganizovala, zajistila a byla po celou dobu všem žákům velkou oporou.