Příběh stromu v naší zahrádce

Hned první týden v novém školním roce jsme se mohli těšit z výsledků soutěže Příběh stromu v naší zahrádce. Tuto výtvarně – literární soutěž vyhlásila Základní organizace Českého zahrádkářského svazu pro děti mateřských škol a prvního stupně základních škol. Kromě krásně namalovaných obrázků děti příběh stromu i napsaly. Musely zapátrat v rodinné historii. Do okresního kola jsme vypravili 12 výtvarně literárních prací. Svá dílka zaslali Kristýna Košárková, Markéta Janků, Eliška Mičková, Jakub Vltavský, Karolína Pavelková, Jana Pavelková, Viktorie Mičková, Metoděj Světlík, Jakub Gregořica, Viktorie Kuzníková. Naše kolekce oslovila porotu a vyhrála 1. místo a byli jsme odměněni poukázkou na výtvarné potřeby v hodnotě 1000 Kč. Všem jmenovaným žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy a paní učitelce Zuzaně Remešové děkuji za uchopení tématu, radu a vedení při práci.