Projektové vyučování Japonsko

Milí rodiče, přátelé školy, v pátek 21. 6. 2019 se bude konat na naší škole projektové odpoledne s názvem Japonsko. Odpolední provoz školní družiny bude v tento den do 15.30 hodin. Děti budou  mít sraz v 16.00 hodin opět ve škole již v příhodném oděvu a nezapomenou mít s sebou věci na spaní. V 17.00 hodin proběhne pasování předškoláků do řad našich Čápat. Tímto je srdečně zveme na tuto akci v doprovodu jejich rodičů. Pro děti je přichystaná řada činností na celé odpoledne a zábavný večer s kytarou u ohně pod dohledem všech pedagogů.   Během podvečerních hodin, okolo 17.30 – 18.00 hodin, můžete být svědky průvodu, který půjde ulicemi Dolních Životic. V bohatém večerním programu nebude čas na nudu.  Předpokládaný konec projektu bude pro nepřespávající děti ve 22 hodin (odchod s rodiči). Přespávající děti odejdou v sobotu ráno po snídani v 8.30 hodin. Prosíme maminky a babičky o upečené dobrůtky k páteční  svačině a sobotní snídani. Předem velice děkujeme.