Recitační soutěž 2019

Ve středu 13. února 2019 proběhla již tradiční recitační soutěž žáků naší školy. V jednotlivých třídách se uskutečnilo nejprve třídní kolo a  vybraní žáci postoupili do školního kola. Žáci si tak mohli vyzkoušet, jak je náročné vystoupit před spolužáky a porotou. Výběr básní byl rozmanitý. Porota měla velmi těžké rozhodování, aby vybrala ty nejlepší, protože snaha všech byla opravdu veliká.

 

 

První tří umístění soutěžící k diplomu dostali krásné ceny, ostatní účastnický list s drobnou pozorností. Do okrskového kola v Loutkovém divadle SVČ Opava postoupili tito žáci: v 0 kategorii Nelinka Černohorská a Daneček Dušek, 1. kategorii budou reprezentovat Terezka Košárková a Markétka Čechová, 2. kategorii  Dorotka Košárková a Klárka Čechová.  Již 22.2.2019 v pátek jim Všem budeme držet pěsti. Děkuji paní učitelce Ž. Indrákové za organizaci celé akce a všem vyučujícím za pomoc.