Recitační soutěž - školní kolo

Ve středu 9.2.2011 proběhlo školní kolo v recitaci. Pochvalu si zaslouží všichni žáci, protože si všichni připravili básničku a snažili se ji také pěkně přednést. Ovšem jen ti nejlepší získali diplomy a odměny. V 1. ročníku zvítězila Simona Harazínová, 2. místo obsadil Štěpán Vystrk a 3. místo získala Eliška Rottrová. Z 2. ročníku se umístila na 1. místě Drahomíra Světlíková, na 2. místě Natálie Stiborská a na 3. místě se umístily Tereza Kaperová a Pavlína Štěchová. Ve 3. ročníku zvítězila Tereza Schvanová, 2. místo získal Zbyněk Matějek a na 3. místě se umístil Tadeáš Zajac. Ve 4. ročníku jsme udělili dvě první místa Martinovi Pavlíkovi a Anežce Světlíkové. 2. místo bylo uděleno Nikol Čechové a 3. místo Dominice Elblové. V 5. ročníku zvítězila Martina Cáblová, 2. místo získala Lucie Režnarová a 3. místo Petra Kleinová. Zvláštní cenu poroty obdržel Jan Slivka. Gratulujeme všem vítězům a blahopřejeme i ostatním dětem za krásnou atmosféru i výkony, které byly odměněny pamětním listem. Do okrskového kola 18.2.2011 v Opavě postoupila Tereza Schvanová, Anežka Světlíková a Martin Pavlík. Držíme jim palce!