Recitační soutěž

V úterý 7.11.2012 proběhlo v naší škole školní kolo recitační soutěže. Během dvou hodin mělo možnost své schopnosti předvést 40 účastníků. Všechna vystoupení byla spravedlivě odměněna potleskem přítomných diváků. O hlavním vítězi v jednotlivých kategoriích rozhodovala až šestičlená porota tvořená vyučujícími a vychovatelkami. Měla opravdu těžkou práci, ale nakonec byl vynesen verdikt. Byli vyhlášeni nejlepší třídní recitátoři, kteří se umístili na prvních třech místech. Do okrskového kola postoupili Martin Pavlík (5. ročník) a Tereza Schvanová ( 4. ročník). Všichni ocenění recitátoři byli odměněni cenami, které věnovaly** firmy Model Opava a Ferram Strojírna s.r.o.Opava**.

Umístění žáků: 1. MÍSTO: Aleš Kreuzberger, Simona Harazínová, Barbora Kaperová, Tereza Schvanová, Martin Pavlík 2. MÍSTO Doležel, Daniel Vavrečka, Natálie Stiborská, Zbyněk Matějek, Adam Vartecký 3. MÍSTO Drastichová, Pavlína Štěchová, Vojtěch Rádek, Kateřina Vyhlídalová, Nikol Čechová