Rozloučení s páťáky 23.6.2009 v 10.00 hod.

Tradiční akcí školy v závěru školního roku je slavnostní ROZLOUČENÍ S PÁŤÁKY. Naši nejstarší žáci si pro tuto příležitost připravují speciální zábavný program, na který pozvou nejen všechny kamarády z ostatních tříd, paní učitelky, paní vychovatelky, paní školnici a paní kuchařku, ale také své rodiče včetně zástupce Klubu rodičů. Čestným hostem je vždy pan starosta Jaroslav Vaněk, který přichází s obecní kronikou, do které se žáci na památku docházky v ZŠ Dolní Životice podepíšou. Letošní loučení bude o to smutnějšíi, že kromě 15 odcházejících dětí do ZŠ Slavkov bude odcházet po dvouletém působení na naší škole i jejich třídní učitelka Mgr.Miroslava Kumová, na kterou můžeme prozradit, že se 18.7.2009 bude vdávat a přestěhuje se do Krnova, kde dostala místo na jedné ZŠ. Proto budeme v úterý přát všem páťákům i paní učitelce hodně štěstí v nových školních kolektivech, mnoho úspěchů v učení i spoustu osobních radostí, zdraví a lásky mezi nejmilejšími.