Škola v přírodě 1.den 2018

Vážení a milí rodiče i ostatní příznivci našich webových stránek, posíláme Vám první pozdrav ze školy v přírodě. Jakmile jsme Vám zamávali při odjezdu z autobusu, vyrazili jsme do Nového Jičína, kde naše kroky směřovaly do Informačního centra. Tam jsme byli rozděleni na dvě skupiny a šli jsme si užívat všech nabízených aktivit, mezi které patřily: Muzeum klobouků, Expozice generála Laudona a radniční věž v Novém Jičíně. Dále naše cesta směřovala do Rožnova pod Radhoštěm, kde jsme prošli Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu. Zastihl nás déšť, ale u stánku s občerstvením nám bylo skvěle a všichni byli v suchu. K večeru jsme zdárně dojeli na místo našeho ubytování v Horském hotelu Babská Velké Karlovice, kde jsme se šťastně ubytovali, povečeřeli a stihli napsat první pozdravy domů. Vše jsme si náramně užili, což dosvědčují naše první provázející fotografie.