Škola v přírodě 1. den

Už jsme se dočkali! Dnešní první den školy v přírodě se nám vydařil. Naše první cesta směřovala do Velkých Losin, kde jsme navštívili Papírny a dověděli se mnohé o ruční výrobě kvalitního papíru. Historii a další zajímavosti jsme získali v muzeu, zhlédli jsme krátký film a měli jsme jedinečnou možnost vidět výrobu papíru přímo na vlastní oči. Z muzea naše kroky směřovaly do zámku Velké Losiny, kde nás slečny průvodkyně provedly celým zámkem a obohatily o nové informace a poznání. Po zpáteční cestě k autobusu jsme se zastavili na sportovním hřišti, kde nás čekalo velké množství průlezek, houpaček a dalších atrakcí, kde jsme se mohli vyskákat, vykřičet a vyskotačit. V pozdějších odpoledních hodinách nás autobus převezl do našeho ubytování v Hynčicích pod Sušinou. Děti velmi ocenily kvalitu ubytování i první večeři. Večerní aktivitou nebylo nic jiného, než vytváření kartiček k hodnocení pokojů a první slohová dílka na téma DOPIS. Na chodbách vše utichlo, děti pomalu a jistě usnuly a můžeme se tedy těšit na zítřejší den plný zážitků.