Škola v přírodě 2. den

Dnes nám do oken zasvítilo sluníčko, a to bylo znamení toho, že budeme vstávat a čeká nás první ranní rozcvička. O to více nám chutnala dnešní snídaně, ze které jsme získali potřebnou energii na dopolední vyučování. Během výuky jsme toho stihli mnoho. Získali jsme nové znalosti, smáčeli jsme si nohy ve venkovním bazénu, odvážní se i krátce vykoupali a nechyběla ani relaxace na dětském hřišti. Potom nás už čekal dobrý oběd a odpolední klid. Po druhé hodině odpolední jsme se vydali poznávat zdejší krásné okolí. Po příjemné a zajímavé vycházce si všichni užili vnitřního bazénu. Radost z bazénu je zřetelná z našich fotografií, které můžete vidět v naší fotogalerii. Pak už nechyběla vynikající večeře, po které se nám krásně rozjímalo u společenských her a zpěv s kytarou. A to pro dnešní den jistě stačilo, tak i Vám přejeme sladké sny.