Škola v přírodě 20. - 24.6.2011

Letos se přihlásili do školy v přírodě ve Zlatých Horách úplně všichni žáci. V pondělí 20.6.2011 v 8.05 hodin vyjel plně naložený autobus s 42 žáky, 3 učitelkami, 2 vychovatelkami a paní školnicí. První zastávkou na cestě do Zlatých Hor byl zámek Linhartovy, kde nás novou expozicí provedl skvělý pan J. Hrubý. Co jsme tam všechno viděli? Podívejte se do fotokroniky. Další zastávkou byla sklárna ve Vrbně pod Pradědem. Všichni jsme obdivovali zručnost dvou sklářů a dověděli jsem se mnoho zajímavostí! Poslední zastávkou byl Rejvíz, kde jsme se prošli krásnou přírodou až k Mechovému jezírku. Počasí nám přálo! Do chaty MAYA jsme dorazili až v 18.00 hodin. Po večeři jsme se ubytovali, a pak už začal pestrý program, který připravili čtyři isntruktoři: Vojta, Adam, Lucka a Sylva. Vše o dalším průběhu pobytu najdete ve fotokronice, kterou denně doplňuje čerstvými fotkami p. učitelka Katka Janků. Přejeme pěkné a veselé pokoukání hlavně rodičům, babičkám a dědečkům i ostatním návštěvníkům stránek.