Škola v přírodě 3. den 2018

Průlomovou  středu máme šťastně za sebou. Ranní rozcvičkou, sladkou snídani jsme pokračovali ve vyučování, ke kterému nechybělo ani plavání. Po kyselici a pečeném kuřátku jsme si užili odpočinek na pokojích a všichni se těšili na odpolední sportovní aktivity na trampolíně, průlezkách i na hřišti. Fotbal nebyl cizí ani děvčatům a stavby v písku se dětem také podařily,

což se sami můžete přesvědčit v naší fotogalerii. V pozdní odpoledne se děti těšily na šipkovanou, kdy plnily různé úkoly prostřednictvím krátké vycházky krásnou přírodou a za jejich splnění je čekala sladká odměna. Po večeři si děti mohly užívat společenských her a večerního koupání. Při psaní těchto řádků Vám sděluji, že již všechny děti sladce spí a Vám také přejeme klidný spánek. Tak zítra opět nashledanou.