Škola v přírodě 3. den

Po včerejší noci, kdy děti vzorně spaly, jsme se probudili do krásného slunečného dne. Den jsme začali opět rozcvičkou a pokračovali vyučováním, které jsme si zpestřili zvlažením nožiček a někteří i koupelí ve venkovním bazénu. Po obědě a kratším odpočinku jsme se dnes vydali na delší turistickou vycházku, kdy naše kroky směřovaly do Starého Města. Šli jsme krásnou přírodou, poznávali domácí zvířectvo, stromy i okolní kopečky a za slunečního svitu to všichni skvěle zvládli. Ve Starém Městě jsme si prošli některé obchůdky, zavítali do cukrárny. Protože ke škole v přírodě a k horám patří i změna počasí, tak jsem byli připraveni i na dešťové kapičky, které nás zastihly, ale my se stihli před nimi rychle ukrýt. Po dešti jsme se vydali na zpáteční cestu, kde nás slabý déšť zastihl těsně před cílem. Pak jsme se již po večeři mohli všichni těšit na večerní koupání ve vnitřním bazénu. Měli jsme se opět skvěle, což jistě dokazuje naše fotogalerie. Příjemnou podívanou přejeme a pro dnešní den se tedy loučíme.