Škola v přírodě 4. den 2018

Vážení a milí, dnešní ráno jsme začali opět rozcvičkou, snídaní, troškou vyučování a plaváním. Po velmi chutném obědě a odpoledním klidu jsem se vydali na turistický výšlap, kdy naše kroky měly směřovat na rozhlednu Miloňová. Po jednom kilometru jsme se však vrátili zpátky, protože přes veškeré pláštěnky a nepromokavé bundy, byli již všichni promočeni.

Přestože jsme nepříznivé počasí očekávali, déšť nás zastihl mnohem dříve, než jsme si mysleli. Ale proměnlivé počasí k horám patří a všichni vše zvládli skvěle. Po příchodu na chatu se všichni převlékli, dali si vše vysušit a věnovali se kresbě obrázků do školního časopisu. Kromě toho také využívali všech stolních her a nabízených aktivit v našem ubytovacím zařízení. Protože počasí nám nedopřálo ani opékání, dostali jsme náhradní teplou večeři a všichni se již těšili na večerní program, diskotéku. Bylo velmi těžké zachytit děti v pohybu, což dokazují naše fotografie. Po excelentních taneční výkonech již všichni sladce spinkají. Dnešní noc však ještě nekončí........., ale to až zítra. Cool