Škola v přírodě 4.den

Milí návštěvníci našich webových stránek, posíláme Vám čtvrtý pozdrav ze školy v přírodě. Přestože nám noc propršela, dětem se velmi sladce spalo, po večerce úplné ticho nastalo, pak nám po probuzení do oken sluníčko svítilo a pěkný den navodilo. S radostí a úsměvem rozcvička byla, vyučování nechybělo a za píli, snahu i tělocvik v podobě koupání ve vnitřním bazénu následoval a dětem velkou radost udělal. Po skvělém obědě a relaxaci se všichni těšili na šipkovanou a poznávání místních krás. Po šťastné záchraně Toma a jeho kšiltovky paní učitelkou Katkou  jsme se mohli vydat na sladkou večeři a promítání fotografií, u kterých se všichni pobavili a zasmáli. Naše bránice jsme uklidnili u opékání špekáčků, ale jen na prodlouženou hodinu, protože se všichni těšili na toužebně očekávanou diskotéku. K té však není co dodat, protože naše fotogalerie mluví jistě za vše. Děti nás přesvědčily, že anglicky umí skvěle, což dokázaly při zpěvu a tanci anglických písní a nebylo zapotřebí zjišťovat znalosti přes testy ČŠI. Je zjevné, že moderní hudbě jsou oddané naše děti, ale i paní učitelky. Dnes pozdější večerka byla a pusinka na dobrou noc se jim všem líbila. Všem Vám také sladké sny přejeme a zítra již určitě přijedeme.