Škola v přírodě 5.den

Vážení a milí, dnes večer nám v jednotlivých pokojích putoval nějaký skřítek, který pomalovat tváře, ruce, nohy všech dětí. Nevíme, jak se to stalo, ale snad nám prominete, že jsme dnešní noc skřítka neuhlídali. Dětem však neublížil, jen malůvku zanechal. S krásnými malůvkami se děti probudily do posledního dne školy v přírodě. Po ranní rozcvičce a dobré snídani jsme si vše zabalili do kufrů a přemístili se do společenské místnosti, kde jsme po včerejším náročném dni relaxovali u rodinného filmu Neuvěřitelná cesta. Děti uvítaly klidný dopolední program, který pokračoval vyhodnocením nejlepších pokojů a vytvořením vlastní turistické známky. Po obědě byl už jen krátký odpočinek a čekání na autobus jsme si zpříjemnili sledováním dalších fotek z naší fotogalerie. Snad se Vám naše putování školou v přírodě líbilo a zprostředkovaně jste si s námi vše užili.