Soutěž ŠD v aerobiku

Vánoční aerobik, tak se jmenovala soutěž, kterou jsme navštívily s jedenácti děvčaty tanečního kroužku v pondělí 9.12. v ZŠ Vrchní, v Opavě. Konkurence byla obrovská. Ve třech kategoriích soutěžilo 8 školních družin, tj. 120 dětí. Zástupci 1. kategorie, děvčata 1. třídy, byly Amálie Macolová, Markéta a Martina Janků. Markétka Janků se probojovala do první desítky. V 2. kategorii, děvčata 2. a 3. třídy, soutěžily Natálie Gurecká a Stela Stonišová. Stelinka Stonišová skončila v první desítce a ve finále obsadila 2. místo. Za 3. kategorii,       4.a 5. třída, byla vybrána tato děvčata – Natálie Stiborská, Barbora Kaperová, Drahuška Světlíková, Pavlína Štěchová, Eliška Rottrová a Simona Harazínová. Simonka Harazínová a  Natálka Stiborská se probojovaly do první desítky a ve finále Natálka Stiborská obsadila 1. místo a zároveň obhájila prvenství z minulého roku, kdy celou soutěž také vyhrála. Soutěžícím moc gratulujeme a přejeme hodně dalších sportovních i tanečních úspěchů. Paní vychovatelce Janě Šustrové velice děkuji za přípravu a doprovod děvčat na soutěž.