Soutěž školních družin v plavání 2014/2015

Ve čtvrtek 22. 1. 2015 se v Městských lázních v Opavě již čtvrtým rokem konala okresní soutěž v plavání školních družin.  Naši družinu reprezentovalo devět dětí od 2.-5.ročníku. Eliška Mičková, Aleš Včelka, Jakub Vltavský z 2. ročníku, Tomáš Adámek, Matěj Varyš z 3. ročníku, Daniel Borč, Lenka Drastichová ze 4. ročníku a Lukáš Včelka, Štěpán Vystrk reprezentovali 5. ročník. Děti druhých ročníků plavaly 12,5 m a ostatní děti 25 m libovolným stylem.  Konkurence mezi stovkou soutěžících z 10 škol byla opravdu veliká a ač se naše děti ze všech sil snažily, na předních příčkách se neumístily. Ale výborných výsledků dosáhl závodník 2. ročníku, Jakub Vltavský, který se ve své kategorii umístil na 5. místě a závodník 3. ročníku Tomáš Adámek se umístil na 11. místě. Strávili jsme s ostatními kamarády a vychovatelkami příjemné odpoledne a změřili jsme si své síly. Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a školní družiny. Děkuji paní vychovatelce Janě Šustrové za doprovod a vzornou péči o naše závodníky. 

Výsledky plavecké soutěže