Soutěž školních družin v plavání

Již třetím rokem se děti školní družiny zúčastnily okresní soutěže v plavání v Městských lázních v Opavě. Ve čtvrtek odpoledne 13. 2. se do bazénu sjela stovka plavců z opavských a okolních družin. Po úvodní prezentaci se naplno rozjely závody od nejmladších plavců až po ty zkušenější. Soutěžilo se v jednotlivých třídách, zvlášť děvčata a zvlášť chlapci. Každou třídu mohli reprezentovat tři žáci. Žáci 2. třídy plavali 12,5 metrů, 3.,4. a 5. třídy 25 metrů libovolným stylem. 

Za naši školní družinu bojovali tito plavci – Stela Stonišová, Daniel Borč, Štěpán Vystrk, Jan Bitner, Simona Harazínová, Marek Hymlár, Natálie Stiborská, Adéla Radková. Akce proběhla v pohodové atmosféře.   Děti si změřily své síly v plavání a snažily se vybojovat dle svých sil to nejlepší umístění, ale konkurence byla opravdu obrovská. Všem plavcům děkujeme za účast, reprezentaci školy a školní družiny. Děkuji paní vychovatelce Janě Šustrové za doprovod a péči, kterou dětem věnovala.