Soutěž ve florbale 2017

V pondělí 30.3.2017  jelo s paní vychovatelkou I. Schwanovou družstvo třetího ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj ve florbale pořádala ZŠ-Englišová a na turnaj bylo přihlášeno šest škol: ZŠ-Kylešovice, ZŠ-E.Beneše, ZŠ-Slavkov, ZŠ-Englišova, ZŠ- T. G. Masaryka a my, ZŠ-Dolní Životice. ZŠ T.G. Masaryka na turnaj nedorazila. Soupeřem nám postupně byli žáci ze všech zmíněných škol. Naši chlapci měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké je to bojovat o góly a body. Přestože se chlapci velice snažili, a bojovali jako lvi, po sečtení gólů jsme se umístili na pátém místě. Všechny naše hráče chválíme, děkujeme za účast a reprezentaci školy. Sestava mužstva: Adam Indrák, Matouš Losert, Ivo Pavelek, Aleš Harazin, Honza Rubý a Hynek Šachteli. Děkuji paní vychovatelce I. Schwanové, která se o naše soutěžící po celou dobu vzorně starala a povzbuzovala.