Soutěž ve florbale v Opavě

Ve čtvrtek 22.5. jelo s doprovodem paní vychovatelky I. Schwanové šestičlenné družstvo chlapců třetího a druhého ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj ŠD ve florbale pořádala ZŠ Englišova a turnaje se zúčastnilo sedm škol. Chlapci měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké to je bojovat o góly. Bojovali ze všech sil, v prvním zápase měli za soupeře žáky ze Slavkova a utkání skončilo vítězně pro Slavkov 9:0. Ve druhém zápase si chlapci vylosovali soupeře ze ZŠ  E. Beneše a  utkání tak skončilo prohrou 10:0. Soupeř byl silnější. Dalším soupeřem našich chlapců byla ZŠ Šrámkova. Utkání začalo slibně, Danielu Borčovi se podařilo skvěle přihrát  Radimovi Fajmonovi a ten dal soupeři první gól. Bohužel našim chlapcům se nepodařilo udržet si vítěznou pozici. Třetí utkání skončilo 2:1. Po sečtení  všech gólů jsme se umístili na sedmém místě. Děkujeme Danielu Borčovi, Radimovi Fajmonovi, Mikuláši Marvanovi, Matěji Varyšovi, Filipu Uvírovi a Lukáši Doleželovi za účast a reprezentaci školy, správný sportovní zápal a kamarádské jednání a paní vychovatelce I. Schwanové za vzornou péči a doprovod našich žáků na tuto soutěž.