Soutěž ve florbale

V pondělí 30.1.2017  jelo s paní vychovatelkou I. Schwanovou družstvo druhého ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj ve florbale pořádala ZŠ-E. Beneše a turnaje se zúčastnilo pět škol: ZŠ-Chlebičov, ZŠ-Šrámková, ZŠ-Englišová, ZŠ-E. Beneše a ZŠ-Dolní Životice. Dvě z přihlášených škol pro nemoc účast odvolaly. Soupeřem nám postupně byli žáci ze všech zmíněných škol. Naši chlapci měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké je to bojovat o góly a body. Přestože se chlapci velice snažili, a bojovali i v malém oslabení statečně a to v počtu 5ti hráčů, po sečtení jsme se umístili na pátém místě. Všechny naše hráče chválíme, děkujeme za účast a reprezentaci školy. Sestava mužstva: Michal Vavrečka, Michal Vožníček, Daniel Adámek, Filip Fajmon, Metoděj Světlík, (nemocen Jakub Gregořica). Děkuji paní vychovatelce I. Schwanové, která se o naše soutěžící po celou dobu vzorně starala a povzbuzovala.