Soutěž žáků ve florbale

V pondělí 26.1. 2015 jelo s doprovodem p. vychovatelky I. Schwanové šestičlenné družstvo druhého ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj ve florbale pořádala ZŠ E. Beneše. Turnaje se zúčastnilo osm škol. Naši chlapci a jedno děvče měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké je to bojovat o góly a body. Prvním soupeřem nám byli žáci ze ZŠ Vrchní. I když se Michaelovi Švanovi podařilo dát tři góly, zápas pro nás skončil prohrou 6:3. Druhým soupeřem nám byli žáci ze ZŠ E. Beneše. První poločas vypadal slibně s dvěma góly, o které se podělili Aleš Včelka a Jakub Vltavský. Ve druhém poločase však soupeř dotáhl góly a zápas pro nás skončil opět prohrou 6:2. Třetím soupeřem nám byli žáci ze ZŠ Kylešovice. Tento zápas skončil remízou 3:3. Jeden gól dal Jakub Vltavský a dva Alešek Včelka. Bohužel z časového důvodu se už nehrálo o první, druhé a třetí místo. Po sečtení bodů a gólů jsme se umístili na sedmém místě. Všechny naše hráče chválím, děkujeme za účast a reprezentaci školy, protože naši žáci opravdu bojovali jako lvi. Bojovali tito žáci: ALeš Včelka, Michael Švan, Jakub Vltavsk, Matouš Gurecký, Dominik Hradečný a Adélka Hradečná. Děkuji dětem za reprezentaci školy a paní vychovatelce I. Schwanové za přípravu, doprovod a vzornou péči o naše hráče.