Srdečné pozvání na 1. adventní neděli v ZŠ

Obec, všichni žáci a zaměstnanci školy Vás srdečně zvou v neděli 2. 12. 2012 na tradiční setkání u adventního věnce, kde bude zapálena první adventní svíce. Po dohodě s panem farářem Mgr. Janem Kučerou a panem starostou Obce Dolní Životice Jaroslavem Vaňkem jsme o provedení tohoto pietního aktu v letošním roce požádali Jeho Excelenci Mons. Františka Václava Lobkowicze, O. Praem – biskupa ostravsko-opavské diecéze.

Jeho Excelence nám účast na této akci přislíbila, a tak pevně věřím, že se můžeme těšit na jeho návštěvu. Zajisté Vás také potěší vystoupení dětského sboru Čápata, který posílí i děti z MŠ. Program začne v 16.00 hodin v amfiteátru za školou, za nepříznivého počasí se program 1. adventní neděle uskuteční v sokolovně. Po skončení programu jste zváni do naší školy na malou vánoční výstavku, kde si můžete koupit něco z dětských prací k Vánocům anebo posedět ve školní jídelně či družině u malého adventního občerstvení. Budeme rádi, když naši vánoční výstavku obohatíte i vy o své výrobky, které můžete ve škole prodat. Těšíme se na Vaši návštěvu ve školea příjemné posezení u voňavých dobrůtek. 

Za všechny srdečně zve Mgr. Lenka Smetanová