Srdečné pozvání na Festival dětských souborů

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé školy

náš sbor Čápata byl přizván na Festival dětských souborů „Opavská dětská píseň“, který se uskuteční ve čtvrtek 3. dubna 2014 v 17.00 hodin v Opavě na Rybníčku. Tím Vás také srdečně na tento festival zveme. Jestliže máte zájem o vstupenky, cena jedné vstupenky je 60,–Kč, tak napište počet kusů nebo se zastavte do školy. Ve čtvrtek 3.4.2014 je odvoz žáků zajištěn od školy autobusem v 15.40 a návrat bude mezi 18.45 – 19.00 hodin opět ke škole. 

 

Prosíme Vás o spolupráci při zajištění oděvu na toto vystoupení: chlapci – tmavé kalhoty a jednobarevné tričko pastelové barvy, děvčata – jednobarevné tričko pastelové barvy a střevíčky. Velice Vám děkujeme za spolupráci a Vaši vstřícnost. Přejeme Vám krásné a sluníčkové dny.

Opavská dětská píseň