T-mobile olympijský běh 2017

Dne 21.6. jsme si zasportovali a opět jsme se zúčastnili akce T-mobile olympijský běh. Nejdříve byli žáci ze všech ročníků seznámeni s trasou a pravidly. Posilnili jsme se Colafitem, který nám poslali sponzoři této akce spolu s dalšími drobnostmi pro děti. Dali jsme si malou rozcvičku a připravili jsme se na start běhu na 1 km. Všichni žáci se snažili a zvládli celou trasu, a to i naši prvňáčci.  Po doběhu jsme se přesunuli zpět do školy, kde každý sportovec dostal oplatek Corny, diplom za účast na tomto běhu a papírovou medaili. Od společnosti Koh-i-noor jsme obdrželi spoustu úžasných barviček a štětců, kterými si děti vyzdobily zadní stranu medaile a diplom. Dárečky obdrželi také Aleš Včelka jako vítěz z celé školy a Markétka Janků, které doběhla první z děvčat. Po loňské zkušenosti, kdy po ukončení závodu bylo menším dětem líto, že se v takové konkurenci nemohou umístit, jsme pak z vlastní iniciativy vyhlásili a ocenili i tři nejlepší běžce z každého ročníku. Velké poděkování patří všem paní učitelkám, které tuto akci podpořily a postaraly se o celý průběh. Velice děkuji paní učitelce Kateřině Janků, která celou akci skvěle zorganizovala a zajistila.