T-mobile olympijský běh

Dne 22.6. jsme se zúčastnili akce T-mobile olympijský běh. Do běhu se zapojilo přes 200 škol, přes 37.000 žáků a my jsme patřili k nim.  Připojili jsme se tak k mezinárodnímu Olympijskému dni největší běžeckou akcí v České republice. Nejdříve jsme se seznámili s tím, co nás čeká a o čem tato akce je. Pak jsme se přesunuli za školu. Zdobením startovací rovinky jsme se zapojili do soutěže společnosti Koh-i-noor. Nechyběla ani rozcvička a rozběhání. Moc nás potěšilo, že se k nám připojili i někteří rodiče. Hromadným startem v 10.00 hodin jsme vyběhli na trasu dlouhou 1 km. Všichni jsme to zvládli a měli jsme z toho radost. Každý žák obdržel unikátní olympijský náramek, drobný dáreček a diplom. Velice děkuji paní učitelce Kateřině Janků za registraci a zapojení naší školy do tohoto projektu.