Turnaj ŠD ve florbale

V úterý  5. 3. jelo s doprovodem paní vychovatelky I. Schwanové  šestičlenné družstvo chlapců třetího ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj ŠD ve florbale pořádala ZŠ- Englišova a turnaje se zúčastnilo devět škol. Chlapci měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké to je bojovat o góly. Bojovali ze všech sil. První zápas byl vyrovnaný, gól střelil Lukáš Včelka a utkání skončilo remízou 1:1. Druhý  zápas  skončil prohrou 3:0. Soupeř byl silnější. Po sečtení všech gólů jsme se umístili na osmém místě. Děkujeme Lukáši Včelkovi, Štěpánu  Vystrkovi, Honzovi Bitnerovi, Danielu  Vavrečkovi, Štěpánu Rychlému, Daliboru Pavelkovi za účast a reprezentaci školy, správný sportovní zápal a kamarádské jednání. Děkuji paní vychovatelce Ivaně Schwanové za doprovod a péči o naše sportovce.