Turnaj ve Florbalu ŠD

V pondělí 25.3.2019 jelo družstvo  čtvrtého ročníku do Opavy reprezentovat naši školu ve florbalu. Turnaj ve florbalu pořádala ZŠ Englišova a na turnaj bylo přihlášeno sedm školních družin. Soupeřem nám byli všechny zúčastněné školy a chlapci si zahráli 6 napínavých zápasů. Naši chlapci měli možnost zkusit na vlastní kůži, jaké je to bojovat o góly a body. 

 

Přestože se chlapci velice snažili, bojovali jako lvi, po sečtení výsledků jsme se umístili na sedmém místě. Všichni hráči této sestavy (Daniel Adámek, Jakub Gregořica, Metoděj Světlík, Richard Schindler, Michal Vavrečka a Michal Vožníček) si však zaslouží velkou pochvalu. Velice děkujeme za účast a reprezentaci školy. Velké poděkování patří také paní učitelce M. Pécsiové, která žáky na turnaj připravovala a po celou dobu je doprovázela a povzbuzovala.