Úspěch v okrskové recitační soutěži

Minulý týden v pátek 18.2.2011 reprezentovali naši školu v okrskovém kole v Opavě dva žáci. V I. kategorii mladších žáků získala diplom a postoupila do okresního kola žákyně 3. ročníku Tereza Schvanová, kterou připravovala na soutěž paní učitelka Žaneta Indráková. Ve II. kategorii také získal diplom a postoupil do okresního kola žák 4. ročníku Martin Pavlík, kterého připravovala paní učitelka Kateřina Janků. Gratulujeme a budeme jim držet palce 11. března 2011 v okresní soutěži. Škoda, že se pro nemoc nemohla zúčastnit třetí vybraná žákyně ze školního kola Anežka Světlíková. Pár dnů po tomto úspěchu zvítězil Martin Pavlík ještě v okresní soutěži ZUŠ ve hře na akordeon, kde se učí prvním rokem u paní učitelky Hany Noskové. Jeho úspěchy jsou výsledkem nesmírně pilného a odpovědného učení, ale i radosti ze života ve škole.