Úspěch ve výtvarné soutěži školních družin 2015

V měsíci dubnu proběhla výtvarná soutěž školních družin okresu Opava v ZŠ Riegrova, Opava na téma „Všechno lítá, co má peří “. Zadané téma se nám všem moc líbilo, a proto jsme nezaháleli a pustili se v naší družině do práce.  Povedlo se nám vytvořit úžasné sovy z papíru, které oslovily porotu a za kolektivní práci jsme obdrželi čestné uznání v kategorii prostorových objektů. Soutěže se v letošním školním roce zúčastnilo celkem 19 školních družin: ŠD Vrchní, Mařádkova, Boženy Němcové, Vávrovice, Šrámkova, Kylešovice, Hlavnice, Háj ve Slezsku, Otická , T. G. Masaryka, Dolní Životice, Englišova, Slavkov, Suché Lazce, Kravaře, Raduň, Stěbořice, Otice a E.Beneše. Slavnostní předání cen se uskuteční 8. 6. v Obecním domě v Opavě. Velice děkuji paní vychovatelkám, které svůj skvělý nápad zrealizovaly a dotáhly do zdárného konce.