Vánoce v základní škole

Ve středu 21.12. v naší škole proběhlo setkání s bývalými zaměstnanci školy, kteří si dnes užívají zaslouženého důchodu. Naši vzácní hosté si prohlédli školu, společně s žáky si zapívali koledy a popovídali si u malého pohoštění. Všichni jsme se tak naladili příjemnou vánoční atmosférou. Byli jsme velice rádi a potěšeni, že nás milí hosté svou návštěvou poctili.

Ve čtvrtek 22.12. všichni žáci naší školy očekávali příchod Ježíška. Na Ježíška se děti nejprve těšily v ateliéru školy a jeho štědrost udělala všem opravdu velkou radost. Pokračování bylo v jednotlivých třídách, kde proběhly vánoční besídky v duchu vánočních tradic, dárečků a pamlsků. Pěkné prožití vánočních svátků jsme popřáli všem zaměstnancům obecního úřadu a děti dostaly za svůj zpět a přáníčka odměnu v podobě balíčků, které jim udělaly velkou radost, děkujeme. Školní den nám rychle utekl a dětem se nechtělo jít ani domů.