Vánoční aerobik školních družin 2018

V pondělí 3. prosince 2018 proběhl v tělocvičně ZŠ Opava, Vrchní Vánoční aerobik ŠD okresu Opava. Soutěže se zúčastnilo 9 školních družin. Kromě pořádající ŠD Vrchní to byla ŠD T. G. Masaryka, ŠD Nový svět, ŠD B. Němcové, ŠD Otická, ŠD Brumovice, ŠD Dolní Životice, ŠD Komárov a ŠD E. Beneše. V malé tělocvičně ZŠ Vrchní se vystřídalo 134 dětí, převážně děvčat. Naši družinu reprezentovala za 2. kategorii Patricie Kuzníková, za 3. kategorii Nikola Grabiášová, Viktorie Kuzníková, Karolína Pavelková, Justýna Volkmerová, Kateřina Dušková, Klára Čechová, Terezie Šenková, Klaudie Stonišová. 


 


Do finále se ve velké konkurenci probojovala děvčata Klaudie Stonišová, Justýna Volkmerová a Kateřina Dušková. Klaudie Stonišová zabojovala a celou kategorii vyhrála, získala první místo a zlatou medaili. Klaudii moc gratulujeme a všem děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a školní družiny. Velké poděkování patří také paní vychovatelce Janě Šustrové, která děvčata na soutěž opět skvěle připravila, s láskou doprovodila a po celou dobu držela děvčatům pěsti a fandila. 

Výsledky vánočního aerobiku