Vánoční aerobik školních družin

V pondělí 10. 12. se zástupci tanečního kroužku ŠD vypravili do Opavy, na ZŠ Vrchní, reprezentovat naši školu v okresní soutěži v aerobiku. Soutěže se zúčastnilo 8 děvčat a jeden chlapec. V 1. katogorii soutěžily děti 1. a  2. tříd. Stelinka Stonišová se probojovala do první osmičky a skončila na 4. místě ze čtyřiceti zúčastněných dětí. Velkou pochvalu si zaslouží také Lukášek Doležel a prvňačka Andrejka Poláková, kteří se snažili ze všech sil, ale konkurence byla opravdu velká. Ve 2. kategorii postoupila do finále hned dvě šikovná děvčata a to Simonka Harazínová a Natálka Stiborská. V obrovské konkurenci 40 dětí děvčata zabojovala a úspěch se dostavil.  Simonka skončila v první osmičce a Natálka Stiborská zaslouženě  získala 1. místo a zlatou medaili. Natálce patří obrovská gratulace a velká pochvala za vzornou reprezentaci školy. Ostatním dětem také děkujeme  a přejeme ať je pohyb stále baví a přináší jim jen a jen radost. Děkuji také paní učitelce Janě Šustrové, která žáky na tuto soutěž připravila a doprovodila.