Vánoční koncert 18.12.2011 - pozvání

Obec a ZŠ Dolní Životice pořádají vánoční koncert, kdy bude zapálená 4. adventní svíce v neděli 18.12.2011 v 15.30 hodin v místním kostele Nejsvětějšího Spasitele. V bohatém programu vystoupí školní pěvecký sbor Čápata a děti z MŠ s jejich učitelkami i vychovatelkami pod taktovkou paní učitelky Mgr. L. Fajmonové a hostující profesionální sbor LUSCINIA pod vedením Mgr. Jiřího Slovíka. Koncert zahájí krátkým programem žáci a učitelé základní i mateřské školy. V následném programu vystoupí středoškolský pěvecký sbor LUSCINIA, který je složen ze studentů Mendelova gymnázia v Opavě. Za sebou už mají koncerty nejen u nás, ale i v Americe, Dánsku a jiných místech. Luscinia má na svém kontě již několik CD a mnoho prestižních cen v řadě evropských pěveckých soutěží. Srdečně Vás zveme, abyste si chvíle příprav na Vánoce zpříjemnili a obohatili duchovním zážitkem z koncertu nebo společným zpěvem koled.

Srdečně zve kolektiv ZŠ a MŠ