Vánoce ve škole

Ve středu 20.12. v naší škole proběhlo setkání s bývalými zaměstnanci školy, kteří si dnes užívají zaslouženého důchodu. Naši vzácní hosté si prohlédli školu, společně s žáky si zazpívali písničky, zaposlouchali se do skladbiček Kristýnky Košárkové, Janičky i Aničky Pavelkových a Valerie Kuzníkové, popovídali si u malého pohoštění. Velmi milé překvapení pro nás všechny připravil pan starosta Jaroslav Vaněk, který se svými vnuky Vilíkem a Ríšou potěšili srdíčka hrou koled v prostorách chodby, kde lahodné tóny baskřídlovek a trumpety krásné zněly. Naši hosté využili také možnost navštívit mateřskou školu, kde se jim také velice líbilo. Byli jsme velice rádi a potěšeni, že nás milí hosté svou návštěvou poctili.

V pátek 22.12. všichni žáci naší školy očekávali příchod Ježíška. Na Ježíška se děti nejprve těšily v ateliéru školy a jeho štědrost udělala všem opravdu velkou radost. Pokračování bylo v jednotlivých třídách, kde proběhly vánoční besídky v duchu vánočních tradic, dárečků a pamlsků. Pěkné prožití vánočních svátků jsme popřáli všem zaměstnancům obecního úřadu a děti dostaly za svůj zpěv a přáníčka odměnu v podobě balíčků, které jim udělaly velkou radost, děkujeme. Školní den nám rychle utekl a dětem se nechtělo jít ani domů.