Velký úspěch v recitační soutěži

Opět máme velkou radost! O velký úspěch se postarala naše žákyně první třídy Markétka Čechová. Zabodovala v okresním kole recitační soutěže Dětské divadelní scény, která proběhla v pátek 12. 3. 2017 v Loutkovém divadle SVČ Opava, ve kterém v její nulté kategorii zápolilo 8 recitátorů ze 4 okrsků (Vítkov, Kravaře, Hlučín, Opava). Naše recitátorka zaujala básní Josefa Bruknera „Až se jednou namaluju“. Markétka za svůj přednes, do kterého vložila veškerý svůj um, získala krásné druhé místo a společně s vítězkou kategorie postoupila do krajského kola, které se bude konat koncem dubna v Ostravě. Markétce děkujeme za skvělou reprezentaci školy a budeme držet pěstičky v krajském kole. Už ale to, že postoupila do krajského kola, je pro nás krásným vítězstvím. Velké poděkování patří také paní Čechové, která Markétku na okresní kolo doprovodila a byla jí velkou oporou. Děkuji také paní učitelce Z.Remešové za výběr básně a přípravu Markétky k soutěži.

Výsledková listina okresního kola v recitaci 2017