Vítězství v okrskovém kole Dětské scény

V pátek 23. 2. jely naše vítězné recitátorky školního kola do Loutkového divadla Střediska volného času v Opavě, aby pokusily své štěstí v okrskovém kole dětské sólové recitace v rámci přehlídky Dětské scény. V tomto roce byl rekordní počet 119 recitátorů z 26 škol. Celková úroveň přehlídky byla velmi vyrovnaná. Za naši školu v 0. kategorii (1. třídy) vystupovala Tereza Košárková, Patricie Kuzníková a dalších 20 soutěžících. V 1. kategorii (2. – 3. třídy) přednášela Markéta Čechová, Viktorie Mičková a dalších 35 soutěžících. V 2. kategorii (4.- 5.třída) soutěžila Kristýna Košárková, Eliška Mičková spolu s 35 soutěžícími. 

Velká gratulace patří Viktorii Mičkové s básní „Pohádka o brněnském krokodýlovi“, která se umístila na 1. místě a postupuje do okresního kola, které se uskuteční 16. března 2018 opět v Loutkovém divadle Střediska volného času v Opavě. Viktorce přejeme mnoho štěstí, příjemné a radostné zážitky. Všem děvčatům velice děkuji za skvělou reprezentaci školy. Děvčata si zaslouží velký obdiv za odvahu a excelentní recitační výkony. Velice děkuji paní asistentce L. Svobodové za doprovod a podporu děvčat v Opavě.