Výhra ve výtvarné soutěži Evropské státy v dětské tvorbě

Naše škola, pod vedením paní učitelky Mgr. Zuzany Remešové a paní vychovatelky Ivany Schwanové, se zúčastnila výtvarné soutěže Evropské státy v dětské tvorbě, kterou pořádalo informační středisko Europe Direct Bruntál. S radostí Vám všem oznamuji, že naše žákyně  Natálka Stiborská se svým dílem „Sladká Francie“ se v této soutěži umístila na krásném 6. místě a Simonka Harazínová se umístila se svým dílem „V Karpatech“ na nádherném 2. místě. Celkový vítězný počet míst se zvýšil z 6 na 10 díky velké účasti. Cenu útěchy získala Pavlínka Štěchová. Děvčatům srdečně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Velice děkuji paní učitelce Mgr. Z. Remešové a paní vychovatelce I. Schwanové za skvělé vedení a výtvarnou techniku.